Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kuchnia jest najważniejszą częścią naszego domu. W naszych projektach staramy się uwzględnić wszystkie ważne szczegóły i detale które wpływają na funkcjonalne użytkowanie kuchni. Fronty kuchenne odgrywają jedną z kluczowych ról w wystroju każdej kuchni. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór frontów najwyższej jakości :- z mdf-u foliowanego, lakierowane ,ramowo-płycinowe, z płyty melaminowanej, akrylowe, polyglos, aluminiowe, fornirowane oraz z litego drewna.

  

KORPUSY

Korpusy naszych mebli wykonujemy z płyt gr.18 mm, które oklejane są obrzeżem PCV lub ABS. Posiadamy w ofercie płyty prawie wszystkich producentów dostępnych na terenie Polski.

 

BLATY KUCHENNE

Blaty kuchenne wykorzystywane w naszych kuchniach to blaty laminowane /JUAN, PFLEIDLERER, KRONOPOL, KRONOSPAN, EGGER, LUPUS/

OKUCIA

Pod tym pojęciem kryją się zawiasy, prowadnice do szuflad, systemy wyciszeń, uchwyty itd. W naszej ofercie mamy okucia następujących producentów : BLUM, HETTICH, GAMET, NOMET, GTV, STRONG.

  

Szafki można dodatkowo wyposażyć w różnego rodzaju akcesoria np. kosze obrotowe do szafek narożnych, magic-cornery, relingi, kosze cargo, sortowniki, organizery do szuflad, oświetlenie itd. Polecamy sprzęt takich marek jak : PEKA, REJS, TCO TRADING.